Zaloguj     
Articles
::

UWAGA: OD 31-03-2024 do 03-11-2024
SERWIS I WYPOŻYCZALNIA -  NIECZYNNE!
505 525 999
Przepraszamy :)

 

  

 
Nowa jakość serwisu dla desek snowboardowch
::
Nowa maszyna do tunningu krawędzi snowboardów i nart

Miło nam donieść o zakupie nowej maszyny do tunningu krawędzi snowboardów i nart.
Teraz krawędzie Twojej deski będą tak samo precyzyjnie wyostrzone i "podcięte" jak do tej pory krawędzie nart. To najwyższy Europejski standard. Zalecany zarówno początkującym i zaawansowanym.
więcej o usłudze
 

  

 
cennik serwisowy
 
 
 
ZAPRASZAMY DO NASZYCH SERWISÓW:
Image: SERWIS NART I SNOWBOARDÓW W KALISZU Kalisz, ul. Stawiszyńska 10

62/ 502 39 39;

505 525 999; CZYNNE: czytaj dalej...

 

CENNIK USŁUG SERWISOWYCH 2019/20 R.

SPRZĘT OSTRZYMY od 02 listopada.

  Czytaj więcej...

Image: SERWIS ŁYŻEW W KALISZU Kalisz, ul. Stawiszyńska 10

62/ 502 39 39;

505 525 999

OSTRZENIE ŁYŻEW WYKONUJEMY Z DNIA NA DZIEŃ

 

UWAGA: MASZYNA CAG ONE PO SERWISIE!!!

    Czytaj więcej...

 
Porady serwisowe i regulamin serwisu

Porady serwisowe dla posiadaczy nart lub snowboardu:

 1. Nowe narty / snowboard są zabezpieczone specjalnym smarem handlowym, który niestety nie nadaje się do jazdy. Dlatego należy je nasmarować parafiną na gorąco po uprzednim usunięciu w/w smaru. 
 2. Narty/deski smarowane parafiną lub smarem: łatwiej skręcają. mniej się zużywają i są mniej narażone na zabrudzenie lub uszkodzenia ślizgu.
 3. Wiązania nart należy wyregulować do wielkości buta, ustawić środek buta na środku narty oraz odpowiedni docisk buta, a na koniec ustawić siłę wypięcia odpowiednią do wagi i rozmiaru skorupy buta. Niektóre modele wiązań mogą być regulowane tylko w serwisie.
  W naszym serwisie regulacja siły wypięcia wykonywana jest zawsze gratis !
 4. Ostre, gładkie krawędzie oraz ślizgi bez ubytków i rys to gwarancja bezpiecznej  przyjemnej jazdy nawet w trudnych (na twardych i zlodzonych stokach) warunkach śniegowych.
 5. O wiele łatwiej i tym samym taniej jest naostrzyć krawędzie z małymi ubytkami niż z dużymi. Dlatego nie warto odkładać na później serwisowania nart, bo przez to nie wiele zaoszczędzimy, a jeździć będziemy na nie do końca ostrych nartach. Takich małych serwisowań można dokonać od 8 do 30. Przy dużych ubytkach występują duże straty materiału (krawędzi i ślizgu) przez co ilość takich dużych serwisowań maleje do 3-8 max.
 6. Niektóre tańsze modele nart i desek wymagają ostrzenia i tuningu krawędzi od nowości przed pierwszą jazdą.
 7. Po zakończonym sezonie warto dokonać renowacji ślizgów i ostrzenia krawędzi, zabezpieczyć krawędzie przed korozją oraz ślizg przed utlenianiem. Wykonanie tych czynności na początku następnego sezonu jest trudniejsze (korozja) a tym samym droższe.
 8. Przechowuj swój sprzęt w suchym miejscu o pokojowej temperaturze. Buty przechowuj suche i zapięte na wszystkie klamry.
 9. Śruby w wiązaniach snowboardowych często się luzują. Sprawdzaj je po i przed każdą jazdą.
 10. Dla bezpieczeństwa Twojego, sprzętu oraz innych użytkowników tras zawsze używaj paska asekuracyjnego do snowboardu. Nie używaj go do noszenia deski.
Print Bookmark and Share

Return to previous page
 
Serwis
 
yallshoot اخبار الرياضة yalla koora يلا شوت الجديد مباريات اليوم - يلاشوت  | يلا شوت الترا | شاهد نيوز - موقع شاهد نيوز الاخباري yallshoot اخبار الرياضة yalla koora يلا شوت الجديد مباريات اليوم - يلاشوت  | يلا شوت الترا | شاهد نيوز - موقع شاهد نيوز الاخباري yallshoot اخبار الرياضة yalla koora يلا شوت الجديد مباريات اليوم - يلاشوت  | يلا شوت الترا | شاهد نيوز - موقع شاهد نيوز الاخباري