Zaloguj     
 
 
.

1.Wraz z podpisaniem dokumentu rezerwacji lub wypożyczenia Klient zawiera z Wypożyczalnią Okoń-SKI umowę zgodnie z warunkami określonymi w niniejszym regulaminie.

2.Wypożyczalnia Okoń-SKI oddaje do dyspozycji Klienta sprzęt renomowanych firm, profesjonalnie przygotowany, w bardzo dobrym stanie technicznym.

3.Odpowiedzialność Klienta za sprzęt. Klient nie ponosi odpowiedzialności za normalne zużycie sprzętu, używanego zgodnie z jego przeznaczeniem w dobrych i bardzo dobrych warunkach śniegowych. W przypadku używania sprzętu w warunkach gorszych niż dobre lub   niezgodnie z przeznaczeniem, Klient ponosi odpowiedzialność materialną za zużycie lub zniszczenie sprzętu i zobowiązuje się do poniesienia kosztów naprawy, serwisu lub odkupienia sprzętu.

4. UBEZPIECZENIE SPRZĘTU: Klient może wykupić dodatkową opcję ubezpieczenia nart / snowboardu w cenie od 5% do 10% wartości sprzętu. Ubezpieczenie obejmuje ponad normatywne uszkodzenie sprzętu ale nie obejmuje 100% utraty sprzętu czyli kradzieży lub zagubienia. Szczegółowy regulamin ubezpieczenia podajemy poniżej.

  Czytaj więcej...

 
.

Procedury wypożyczenia sprzętu:

 

1. Rezerwacja sprzętu. W związku z tym, że nasza wypożyczalnia posiada program rezerwacji sprzętu zapraszamy wszystkich klientów do dokonywania wcześniejszej rezerwacji, co bardzo ułatwia pracę w okresach zwiększonego popytu na narty/snowboard (np. ferie zimowe).
Każda rezerwacja zawiera następujące czynności:
- ustalenie terminu wypożyczenia i sprawdzenie dostępności sprzętu,
- przymiarkę i dopasowanie konkretnego sprzętu,

- okazanie dokumentu ze zdjęciem (dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy) oraz podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu komórkowego, serii i nr dokumentu,  które są zabezpieczone w bazie danych firmy i wykorzystywane przy kolejnych wypożyczeniach,
- wpłatę zaliczki w wys. 50 zł za każdy komplet. Zaliczka
nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z usługi w terminie krótszym niż 7 dni.
- podpisanie dokumentu rezerwacyjnego, na który klient powołuje się w momencie odbioru sprzętu.


2. Wypożyczenie sprzętu i płatność.
- w przypadku wypożyczenia zarezerwowanego wcześniej sprzętu
, klient odbiera ustawiony sprzęt (siłę wypięcia), podpisuje umowę wypożyczenia i dopłaca pozostałą kwotę za wypożyczenie,
- w przypadku wypożyczenia sprzętu "od ręki" sprawdzamy dostępność sprzętu w wybranym terminie, następnie przymierzamy sprzęt, ustawiamy go, w przypadku nowego klienta - wpisujemy do bazy danych imię i nazwisko, nr tel komórkowego oraz serię i nr dokumentu ze zdjęciem. Klient podpisuje umowę i płaci za wypożyczenie z góry.


3. Zwrot sprzętu. Odbywa się w dniu określonym w umowie do godz. 12:00. Dopłaty za przedłużenie wypożyczenia pobieramy według cennika wypożyczalni a za ewentualne zniszczenie sprzętu potrącamy koszty wykonania usługi serwisowej. Istnieje możliwość przedłużenia okresu wypożyczenia  wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu z biurem.

 

Uwagi: W przypadku kolejnego wypożyczenia w sezonie procedura rezerwacji skraca się do sprawdzenia dostępności tego samego sprzętu w wybranym terminie bez konieczności kolejnej przymiarki.

 
wypożyczalnia - zdjęcia
 
yallshoot اخبار الرياضة yalla koora يلا شوت الجديد مباريات اليوم - يلاشوت  | يلا شوت الترا | شاهد نيوز - موقع شاهد نيوز الاخباري yallshoot اخبار الرياضة yalla koora يلا شوت الجديد مباريات اليوم - يلاشوت  | يلا شوت الترا | شاهد نيوز - موقع شاهد نيوز الاخباري yallshoot اخبار الرياضة yalla koora يلا شوت الجديد مباريات اليوم - يلاشوت  | يلا شوت الترا | شاهد نيوز - موقع شاهد نيوز الاخباري